Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπαθώ εδώ και αρκετό καιρό

Προσπαθείτε για διάστημα μεγαλύτερο από ένα χρόνο; Συζητήστε εδώ.


3532 συζητήσεις σε αυτό το φόρουμ

  1. serparar

    • 5 απαντήσεις
    • 1.2k εμφανίσεις
  2. Μηπως βιαζομαι λιγο?

    • 16 απαντήσεις
    • 1.2k εμφανίσεις
    • 37 απαντήσεις
    • 3.7k εμφανίσεις
  3. EXEI SUMBEI SE KAMIA?

    • 9 απαντήσεις
    • 993 εμφανίσεις
  4. afth th fora eixa mia elpida....

    • 13 απαντήσεις
    • 888 εμφανίσεις
    • 8 απαντήσεις
    • 954 εμφανίσεις
    • 34 απαντήσεις
    • 1.8k εμφανίσεις
    • 57 απαντήσεις
    • 4.3k εμφανίσεις
    • 9 απαντήσεις
    • 1.3k εμφανίσεις
  5. ΦΟΒΑΜΑΙ!!!

    • 16 απαντήσεις
    • 1.3k εμφανίσεις
  6. XWRIAKI KAI TIMES ENDEIKSIS EGKUMOSINIS

    • 7 απαντήσεις
    • 1.1k εμφανίσεις
    • 15 απαντήσεις
    • 886 εμφανίσεις
    • 13 απαντήσεις
    • 4k εμφανίσεις
  7. mikites

    • 4 απαντήσεις
    • 961 εμφανίσεις
  8. Αναμονη 1 2

    • 48 απαντήσεις
    • 2.9k εμφανίσεις
    • 9 απαντήσεις
    • 4.8k εμφανίσεις
  9. ως εδω...βαρεθηκα...

    • 20 απαντήσεις
    • 1.7k εμφανίσεις
    • 7 απαντήσεις
    • 2.3k εμφανίσεις
  10. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ ???? :(

    • 20 απαντήσεις
    • 1.8k εμφανίσεις
  11. και ρωτω...

    • 17 απαντήσεις
    • 1.2k εμφανίσεις
    • 21 απαντήσεις
    • 1.2k εμφανίσεις
    • 7 απαντήσεις
    • 1.3k εμφανίσεις
    • 84 απαντήσεις
    • 7.3k εμφανίσεις
    • 7 απαντήσεις
    • 622 εμφανίσεις
    • 13 απαντήσεις
    • 2.8k εμφανίσεις
    • 17 απαντήσεις
    • 1k εμφανίσεις
  12. σαλπιγγογραφια

    • 3 απαντήσεις
    • 944 εμφανίσεις
  13. ΒΟΗΘΕΙΑ!

    • 16 απαντήσεις
    • 1.3k εμφανίσεις
  14. Ευχές!

    • 17 απαντήσεις
    • 1.6k εμφανίσεις
    • 14 απαντήσεις
    • 7.6k εμφανίσεις
  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...